Inkoustová náplň HP 337, 400 stran originální - černá Inkoustová náplň HP 337, 400 stran originální - černá

Inkoustová náplň HP 337, 400 stran originální - černá

Typ cartridge / toner: cartridge Kapacita tisku: 420str. Provedení: samostatná inkoustová kazeta Barva: černá Typ náplně: originální Kompatibilita tiskárny: HP Deskjet 5940; HP Photosmart 2575; HP Photosmart 8050 Provedení výrobku: černá barva …
Zobrazit celý popis

Dostupnost: Skladem
959 Kč
Včetně DPH a PHE 1.21
ks

Popis produktu

Typ cartridge / toner: cartridge
Kapacita tisku: 420str.
Provedení: samostatná inkoustová kazeta
Barva: černá
Typ náplně: originální
Kompatibilita tiskárny: HP Deskjet 5940; HP Photosmart 2575; HP Photosmart 8050

Provedení výrobku: černá barva

Tato kazeta s vysokou výtěžností poskytuje rychlý tisk černého ostrého textu a grafiky v laserové kvalitě. Byla navržena tak, aby poskytovala vždy vynikající výsledky a její funkce inteligentního tisku zajišťují snadnou instalaci, bezproblémový tisk a mimořádnou kvalitu.
Získejte mimořádné výsledky s ostrým, černým textem a přesnou grafikou a diagramy. Nový inkoust na bázi pigmentu navržený v kombinaci s barevnými inkousty obsaženými v HP 342 Tříbarevné inkoustové tiskové kazetě poskytuje optimální tisk.
Nový design kazety zahrnuje široký záběr tisku 9/16 palců, což přináší působivě vysoké rychlosti tisku. Spolehlivost s vysokou rychlostí dělají tuto kazetu vhodnou pro tisk velkých vícestránkových dokumentů nebo velkého počtu kopií.
Vyšší kapacita a delší životnost kazety znamenají méně výměn a tedy vyšší produktivitu. Inteligentní technologie tisku zajišťuje snadnou instalaci, spolehlivost a vynikající kvalitu tisku po celou dobu životnosti kazety.Přehled
HP 337 inkoustové kazety tisknou tmavší text v laserové kvalitě, který nabízí vyšší odolnost vůči rozmazávání při použití zvýrazňovače. Tento nový černý inkoust zajišťuje zvýšenou trvanlivost a vynikající odolnost vůči vyblednutí.

Funkce
Získáte trvale výrazný text laserové kvality, který dodá všem vašim tištěným dokumentům profesionální kvalitu. Při výběru černého inkoustu na bázi pigmentu oceníte syté a výrazné výsledky, díky nimž uděláte vždy dobrý dojem.

Zvýrazněte tisknuté dokumenty pomocí černého pigmentového inkoustu, který je odolnější vůči rozmazání při označení zvýrazňovačem. Archivujte dokumenty a důležité papíry po celá desetiletí. Tento inkoust byl navržen pro dlouhodobě trvanlivý tisk.

Spolehněte se na vynikající tisk HP – dostane se vám pověstné spolehlivosti a trvale kvalitní výkonnosti. Výběrem tiskových kazet uzpůsobených vašim tiskovým potřebám získáte nejvyšší možnou hodnotu. HP dokonce zajišťuje bezplatnou recyklaci použitých kazet.

Výtěžnost: 420 stran

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.050
Výška (cm): 11.50
Šířka (cm): 11.00
Hloubka (cm): 4.00

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.054
Výška (cm): 4.00
Šířka (cm): 11.50
Hloubka (cm): 11.30
EAN: 829160799032

Záruční doba: 24 měsíců