Žehlička na vlasy Braun ES3 Satin Hair 7 Colour Žehlička na vlasy Braun ES3 Satin Hair 7 Colour

Žehlička na vlasy Braun ES3 Satin Hair 7 Colour

Žehlicí plocha: Keramika Displej: LCD Nastavitelná teplota: elektronická regulace Ionizátor: ANO Počet teplot: 9 Max. teplota (°C): 200 Příkon (W): 170 Duální napětí na cesty (115 V / 230 V): NE Délka přívodního kabelu (m): 2 Bezpečnostní…
Zobrazit celý popis

Dostupnost: Není skladem
1 901 Kč
Včetně DPH
ks

Popis produktu

Žehlicí plocha: Keramika
Displej: LCD
Nastavitelná teplota: elektronická regulace
Ionizátor: ANO
Počet teplot: 9
Max. teplota (°C): 200
Příkon (W): 170
Duální napětí na cesty (115 V / 230 V): NE
Délka přívodního kabelu (m): 2
Bezpečnostní vypínání: ANO
Cestovní pouzdro: NE
Napařování: NE

Provedení výrobku: černá barva

Špičkové žehlení zejména pro barvené vlasy: Žehlička na vlasy Satin Hair 7 Colour

Žehlička na vlasy Braun Satin Hair 7 Colour byla vyvinuta pro specifické potřeby barvených vlasů. Ochrání vaše jemné, barvené vlasy před přesušením a zároveň sníží vyblednutí barvy až o 70 %*. Teplotu lze individuálně nastavit pro jemné, normální nebo husté vlasy. Pružné žehlicí desky zase snižují nadměrný tlak. A výsledek? Krásný a hladký účes s minimálním vyblednutím barvy.

Hlavní vlastnosti výrobku:
* Funkce Colour Saver - Předchází vyblednutí barvy
* Žehlička na vlasy Braun Satin Hair 7 Colour zachovává zářivý a zdravý vzhled barvených vlasů. Její jedinečná technologie ochrany barvy Colour Saver s funkcí IONTEC zajišťuje rovnoměrnou distribuci tepla. Teplota tak nikdy nepřesáhne přiměřenou hodnotu, blednutí barvy se při úpravě vlasů sníží o 70 % a barva je významně zářivější.

Zachovává vlhkost vlasů
* Přístroje na úpravu vlasů Satin Hair 7 Colour od Braun vaše vlasy nepřesuší. Během úpravy předcházejí ztrátě vlhkosti, protože do vlasů uvolní jedinečné saténové ionty. Tyto záporně nabité ionty obklopí vaše kladně nabité vlasy, omezí jejich polétavost, přitáhnou částečky vlhkosti ze vzduchu a nasměrují je tam, kde je vlasy potřebují nejvíce.

Antistatická úprava vlasů
* Díky jedinečné iontové technologii od Brauna vznikne bohatý proud saténových iontů, které obklopí každý jednotlivý vlas. Toto pokrokové působení iontů funguje při úpravě vlasů jako přirozený zvlhčovací prostředek, který omezí polétavost vlasů a jejich statický náboj. Vaše vlasy budou nádherně zářivé a hladké.

Patentované plovoucí žehlicí desky
* Jsou třikrát hladší než běžné žehlicí desky, významně sníží tření - pro ještě větší ochranu. Jedna z žehlicích desek je navíc ještě odpružená a povolí, když při úpravě vlasů vyvinete přílišný tlak.

Přizpůsobí se všem typům vlasů
* Různé typy vlasů potřebují ke své úpravě různou teplotu. Jemné vlasy například reagují na teplo mnohem rychleji než husté vlasy. Proto má žehlička na vlasy Braun Satin Hair 7 Colour intuitivní funkci pro nastavení teploty, která vám umožní nastavit teplotu přesně podle typu vašich vlasů (jemné, normální, husté). A dokonce i když na zkrocení neposlušných pramenů použijete funkci pro okamžité zvýšení teploty, nepřekročí teplota 200°C. Dosáhněte skvělých výsledků, aniž byste ohrožovala své vlasy vysokými teplotami! Užívejte si svou nádhernou barvu déle!

Dodatečné vlastnosti :
* Doba zahřátí 40 sek.
* Automatické bezpečnostní samovypnutí
* Šňůra o délce 2 m
* Teplotní rozmezí 130°C – 200°C
* Chladná špička

Obsah balení:
* Žehlička na vlasy ST 750 ES3 Colour


Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.402
Výška (cm):
Šířka (cm):
Hloubka (cm):

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.503
Výška (cm): 35.00
Šířka (cm): 11.00
Hloubka (cm): 5.20
EAN: 4210201644347

Záruční doba: 24 měsíců

Určená speciálně k ochraně vašich jemných barvených vlasů, funkce Colour Saver, automatické bezpečnostní samovypnutí.