Klávesnice s myší Logitech Wireless Combo MK710, US - černá Klávesnice s myší Logitech Wireless Combo MK710, US - černá

Klávesnice s myší Logitech Wireless Combo MK710, US - černá

Provedení: bezdrátové Rozhraní: USB 2.0 Layout klávesnice: Anglický layout Typ klávesnice: standardní Typ kláves: nízkoprofilové Podsvícení klávesnice: NE Počet tlačítek: 5 Tlačítko pro změnu dpi: NE Provedení výrobku: černá barva Logitech®…
Zobrazit celý popis

Dostupnost: Není skladem
2 534 Kč
Včetně DPH a PHE 1.5246
ks

Popis produktu

Provedení: bezdrátové
Rozhraní: USB 2.0
Layout klávesnice: Anglický layout
Typ klávesnice: standardní
Typ kláves: nízkoprofilové
Podsvícení klávesnice: NE
Počet tlačítek: 5
Tlačítko pro změnu dpi: NE

Provedení výrobku: černá barva

Logitech® Wireless Desktop MK710. Spojení pohodlí a produktivity v jedné sadě. Nízkoprofilová klávesnice obsahuje vyduté klávesy Logitech Incurve Keys™, které podporují správnou polohu prstů a jejich jemně zaoblené hrany umožní konečkům prstů plynule přecházet mezi klávesami.

Díky životnosti baterie klávesnice i myši až tři roky není prakticky třeba měnit baterie. Velmi rychlý posuv umožňuje rychlé procházení dlouhých dokumentů nebo přepnutí na přesný posuv. Panel LCD vás například informuje o tom, že je zapnutá funkce Caps Lock, a to dříve, než napíšete celou stránku. A nepatrný přijímač Logitech Unifying zůstává v notebooku a umožňuje připojení další kompatibilní bezdrátové myši nebo numerické klávesnice.

Výpočet životnosti baterie klávesnice vychází z předpokládaného počtu dvou milionů úhozů za rok v kancelářském prostředí. Způsob práce uživatele se může lišit. Životnost baterie myši se může lišit v závislosti na uživateli a podmínkách používání.

Hlavní vlastnosti:

• Životnost baterie klávesnice i myši až tři roky. Díky lepší správě napájení není prakticky třeba měnit baterie.
• Klávesnice obsahuje klávesy Logitech® Incurve Keys™ a měkkou opěrku zápěstí. Vyduté klávesy podporují správnou polohu prstů a jejich jemně zaoblené hrany umožní konečkům prstů po celé hodiny plynule přecházet mezi klávesami. Klávesy jsou tak pohodlné, že vás napadne, zda nebyly vyrobeny přímo pro vaše prsty.
• Velmi rychlý posuv umožňuje rychlé procházení dlouhých dokumentů pomocí kolečka pro posuv, které nevykazuje takřka žádné tření, nebo přepnutí na přesný posuv, který je vhodný k navigaci v seznamech, prezentacích a sbírkách snímků.
• Panel LCD umožňuje letmým pohledem na ikony získat informace o stavu baterie a funkcích Caps Lock, Scroll Lock a Num Lock, takže při psaní vám nic neunikne.
• Nepatrný bezdrátový přijímač Logitech® Unifying zůstává v notebooku. Při pohybu není třeba přijímač odpojovat, takže si nemusíte dělat starosti s jeho poškozením či ztrátou. Ke stejnému bezdrátovému přijímači můžete navíc snadno přidat další kompatibilní myš, klávesnici nebo numerickou klávesnici.

Systémové požadavky:
• Windows® XP, Windows Vista® nebo Windows® 7
• USB port
• CD-ROM mechanika

Obsah balení
• Klávesnice
• Myš
• USB 2,4 GHz Unifying přijímač
• 4 AA alkalické baterie (instalované)
• CD se softwarem
• Uživatelská dokumentace


Pozn.: Výrobce Logitech nenabízí tuto klávesnici s českými znaky, proto jsou tyto znaky doplňované lokálně vysoce špičkovou technologií, která zaručuje maximální odolnost a kontrast. Technologie je oficiálně schválená společností Logitech. Rozlepená ochranná pečeť není u tohoto produktu důvodem k reklamaci.


Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg):
Výška (cm):
Šířka (cm):
Hloubka (cm):

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 1.724
Výška (cm): 25.24
Šířka (cm): 7.46
Hloubka (cm): 48.10
EAN: 5099206021143

Záruční doba: 36 měsíců