Baterie alkalická Duracell Basic AA, LR06, 1.5V, blistr 4ks Baterie alkalická Duracell Basic AA, LR06, 1.5V, blistr 4ks

Baterie alkalická Duracell Basic AA, LR06, 1.5V, blistr 4ks

Typ baterie: AA Druh baterie: Alkalická Napětí akumulátoru/baterie (V): 1.5 Počet ks v balení (ks): 4 Měrný počet kusů (ks): 4 Duracell nabízí širokou škálu baterií pro zařízení, která vyžadují spolehlivé napájení. Baterie Duracell jsou…
Zobrazit celý popis

Dostupnost: Skladem
129 Kč
Včetně DPH
ks

Popis produktu

Typ baterie: AA
Druh baterie: Alkalická
Napětí akumulátoru/baterie (V): 1.5
Počet ks v balení (ks): 4
Měrný počet kusů (ks): 4

Duracell nabízí širokou škálu baterií pro zařízení, která vyžadují spolehlivé napájení. Baterie Duracell jsou víceúčelové alkalické baterie vhodné pro běžné přístroje, které vyžadují velkou dávku energie navíc.

Alkalické baterie Duracell vydrží až 10krát déle* (* v porovnání s předními zinkovými bateriemi AA ve standardním testu IEC 2015 digitálních fotoaparátů (www.iec.ch). Výsledky se mohou lišit podle zařízení a způsobu použití.) a jsou nabízené ve variantách AA, AAA, C, D a 9V. Technologie Duralock udržuje nepoužívané baterie Duracell při běžném skladování jako nové a nabité po dobu až 10 let.

S těmito bateriemi získáte svobodu při užívání svých zařízení, protože získáváte výrobek, na který se můžete spolehnout. Baterie Duracell jsou nejlepší volbou, pokud hledáte spolehlivý a dlouhodobý zdroj energie svých běžně používaných zařízení, jako jsou hračky na baterie, svítilny, přenosné herní konzole, dálkové ovladače atd. V roce 1969 se společnost Duracell podílela na misi Apollo 11 a její baterie tak byly prvními bateriemi na měsíci.

• Vydrží až 10krát déle* (* v porovnání s předními zinkovými bateriemi AA ve standardním testu IEC 2015 digitálních fotoaparátů (www.iec.ch). Výsledky se mohou lišit podle zařízení a způsobu používání.)
• Baterie Duracell AA jsou víceúčelové alkalické baterie vhodné pro běžné přístroje
• Dokonalé uzavření horní části nylonem pomáhá předcházet vytečení baterií
• Technologie Duralock udržuje nepoužívané baterie Duracell při běžném skladování jako nové a nabité po dobu až 10 let
• Dodávají se ve velikostech AA, AAA, C, D a 9V


Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.096
Výška (cm): 12.20
Šířka (cm): 1.50
Hloubka (cm): 8.60

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.100
Výška (cm): 1.50
Šířka (cm): 8.80
Hloubka (cm): 12.00
EAN: 5000394076952

Záruční doba: 24 měsíců