Paměťová karta ADATA Premier Micro SDXC 64GB UHS-I Class 10 + SD adaptér Paměťová karta ADATA Premier Micro SDXC 64GB UHS-I Class 10 + SD adaptér

Paměťová karta ADATA Premier Micro SDXC 64GB UHS-I Class 10 + SD adaptér

Kapacita karty : 64 GB Typ karty: MicroSDXC Vysokorychlostní přenos: UHS-I U1 Rychlost čtení (MB/s): 85 Rychlost zápisu (MB/s): 25 Paměťové karty Premier microSDXC UHS-I třídy 10 poskytují rychlosti čtení 85 MB za sekundu pro rychlé přenosy…
Zobrazit celý popis

Dostupnost: Skladem
448 Kč
Včetně DPH a PHE 0.726
ks

Popis produktu

Kapacita karty : 64 GB
Typ karty: MicroSDXC
Vysokorychlostní přenos: UHS-I U1
Rychlost čtení (MB/s): 85
Rychlost zápisu (MB/s): 25

Paměťové karty Premier microSDXC UHS-I třídy 10 poskytují rychlosti čtení 85 MB za sekundu pro rychlé přenosy souborů. Vzhledem k výkonnostnímu hodnocení třídy 10 umožňují paměťové karty Premier microSDXC UHS-I nepřerušený záznam videa ve vysoké kvalitě Full HD v chytrých telefonech a tabletech. Rovněž splňuje standard A1 pro rychlejší a plynulejší spouštění aplikací.

Rychlý přenos dat do 85 MB/s
Maximální rychlost sekvenčního čtení s certifikací UHS-I dosahuje u paměťových karet Premier microSDXC hodnoty 85 MB/s, což uživatelům umožňuje rychle přenášet data mezi chytrými telefony, tablety a počítači bez nepříjemných prodlev.

Class 10 - podpora záznamu Full HD videa
Díky splnění požadavků na rychlost přenosu dat dle specifikace Class 10 podporují paměťové karty Premier microSDXC UHS-I záznam videa Full HD 1080p a umožňují uživatelům zaznamenat každou scénu s impozantními, přirozenými detaily.

Klasifikace A1 - pro rychlejší výkonnost aplikací
Používáte-li chytrý telefon/tablet se systémem Android, mohou vám paměťové karty Premier microSDXC UHS-I s klasifikací A1 pomoci rychleji instalovat a spouštět aplikace. S operačním systémem Android 6.0/7.0 si mohou uživatelé zvolit karty microSD jako přizpůsobitelné úložiště nejen pro statický obsah, jako jsou fotografie a video, ale také pro aplikace. To pomáhá rozšířit vnitřní paměť chytrého telefonu pro jeho atraktivnější využití.

Rozsáhlá kompatibilita s mnoha zařízeními
Díky rozsáhlé kompatibilitě podporují paměťové karty Premier microSDXC UHS-I chytré telefony, tablety, digitální fotoaparáty a videorekordéry s přiloženým adaptérem karty SD.

Komplexní ochrana zaručující rozsáhlou trvanlivost
Paměťové karty Premier microSDXC UHS-I jsou vybaveny automatickým kódem pro korekci chyb (ECC). Procházejí rozsáhlým testováním voděodolnosti, odolnosti proti vibracím, rentgenovým paprskům a antistatických vlastností, aby byla zaručena jejich trvanlivost.

Technické specifikace:
• Pracovní napětí 2,7V až 3,6V
• Rychlost čtení: 85 MB/s
• Rychlost zápisu: 25 MB/s
• Třída rychlosti: UHS I 10
• Provozní teplota: -25 ° C až 85 ° C
• Certifikace: FCC, CE, BSMI, VCCI

• Balení obsahuje SD adaptér

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg):
Výška (cm):
Šířka (cm):
Hloubka (cm):

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.010
Výška (cm): 0.50
Šířka (cm): 13.00
Hloubka (cm): 9.50
EAN: 4713218461933

Záruční doba: Doživotní záruka