Baterie alkalická GP Ultra 9V, blistr 1 ks Baterie alkalická GP Ultra 9V, blistr 1 ks

Baterie alkalická GP Ultra 9V, blistr 1 ks

Typ baterie: 9V Druh baterie: Alkalická Kapacita baterie (mAh): Napětí akumulátoru/baterie (V): 9 Počet ks v balení (ks): 1 Měrný počet kusů (ks): 1 GP Ultra, 9V Baterie jsou základ téměř veškeré moderní elektroniky. Mnohdy si to ani…
Zobrazit celý popis

Dostupnost: Skladem
99 Kč
Včetně DPH
ks

Popis produktu

Typ baterie: 9V
Druh baterie: Alkalická
Kapacita baterie (mAh):
Napětí akumulátoru/baterie (V): 9
Počet ks v balení (ks): 1
Měrný počet kusů (ks): 1

GP Ultra, 9V

Baterie jsou základ téměř veškeré moderní elektroniky. Mnohdy si to ani neuvědomujeme, ale představují hlavní hnací sílu dokonce i u věcí, jež považujeme za samozřejmé a potřebujeme je každý den v kuchyni, obýváku, garáži či v dětském pokoji. Nemají nekonečnou výdrž, naopak čím častěji zařízení používáte, tím častěji bude nutné baterii vyměnit. A to v případě okamžité potřeby může být problém. Předejděte mu, pořiďte si baterie do zásoby a nic už vás nepřekvapí.

Kvalita za pakatel
Společnost GP patří mezi přední světové výrobce baterií. Vsaďte na značkovou kvalitu a dodejte svým přístrojům dlouhodobou energii, jež je nejen cenově příznivá, ale i ohleduplná k životnímu prostředí. Produktová řada Ultra nabízí až o 30 % více energie, je proto vhodná pro zařízení se středním odběrem proudu. 9V varianta se hodí především pro ochranu vaší domácností, například do detektorů nebo alarmů, ale také je využijete v RC modelech či různých dětských hračkách. Neobsahuje žádné přidané olovo a je tak naprosto bezpečná.

• baterie 9V (6LF22)
• nenabíjecí
• napětí 9 V
• alkalická
• vhodná do RC modelů, hraček, detektorů, alarmů

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 1.000
Výška (cm): 20.00
Šířka (cm): 20.00
Hloubka (cm): 20.00

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.050
Výška (cm): 2.00
Šířka (cm): 12.50
Hloubka (cm): 8.50
EAN: 4891199034688

Záruční doba: 24 měsíců (6 měsíců IČ)