Napájecí adaptér Apple MagSafe Power - 60W, pro MacBook Pro 13" Napájecí adaptér Apple MagSafe Power - 60W, pro MacBook Pro 13"

Napájecí adaptér Apple MagSafe Power - 60W, pro MacBook Pro 13"

Určeno pro: notebook Výkon (W): 60 Typ napájení: síť 230V Výstupní konektor: Jiný Univerzální pro NTB: NE Provedení výrobku: bílá barva Apple MagSafe Pro váš Apple MacBook Pro s 13palcovým Retina displejem je zde připraven napájecí adaptér,…
Zobrazit celý popis

Dostupnost: Skladem
2 290 Kč
Včetně DPH a PHE 2.42
ks

Popis produktu

Určeno pro: notebook
Výkon (W): 60
Typ napájení: síť 230V
Výstupní konektor: Jiný
Univerzální pro NTB: NE

Provedení výrobku: bílá barva

Apple MagSafe

Pro váš Apple MacBook Pro s 13palcovým Retina displejem je zde připraven napájecí adaptér, který svým designem zapadne do domácnosti každého milovníka výrobků Apple. Výkon 60 W se stará o rychlé nabití, o jehož průběhu vás bude informovat indikační LED. Oranžová barva značí aktuální nabíjení, zelená barva plné nabití.

Skladný a vhodný na cesty
Apple MagSafe je i velice skladný, stačí kolem něj omotat šňůru a můžete ho uložit do cestovního kufru a vyjet s ním na dovolenou. Nebo ho prostě strčíte do zásuvky stolu, kde nezabere příliš mnoho místa.

Magnetický konektor chrání váš přístroj
Bojíte se, že při nabíjení zakopnete o kabel a strhnete váš MacBook Pro ze stolu a poškodíte ho? Nemusíte se bát! Díky magnetickému konektoru se v takové situaci kabel jednoduše vypojí a MacBook Pro zůstane na svém místě. Magnetický konektor se navíc neopotřebovává jako běžný kabel, takže jeho výměna v podstatě nehrozí.

• nabíjecí adaptér
• výkon 60 W
• vhodný pro Apple MacBook Pro (13" displej)
• kontrolní LED ukazatel stavu nabíjení
• skladná konstrukce
• magnetický konektor
• barva bílá


Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.576
Výška (cm):
Šířka (cm):
Hloubka (cm):

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.575
Výška (cm): 6.00
Šířka (cm): 16.10
Hloubka (cm): 18.30
EAN: 885909377817

Záruční doba: 24 měsíců

Napájecí adaptér