Napájecí adaptér Apple MagSafe Power - 85W, pro MacBook Pro 15" Napájecí adaptér Apple MagSafe Power - 85W, pro MacBook Pro 15"

Napájecí adaptér Apple MagSafe Power - 85W, pro MacBook Pro 15"

Určeno pro: notebook Určeno pro značku: Apple Výkon (W): 85 Typ napájení: síť 230 V Výstupní konektor: jiný Do auta: NE Provedení výrobku: bílá barva Apple MagSafe Nabíječek není nikdy dost. Pokud i vy máte často při přesunech z místnosti…
Zobrazit celý popis

Dostupnost: Skladem
2 290 Kč
Včetně DPH a PHE 2.42
ks

Popis produktu

Určeno pro: notebook
Určeno pro značku: Apple
Výkon (W): 85
Typ napájení: síť 230 V
Výstupní konektor: jiný
Do auta: NE

Provedení výrobku: bílá barva

Apple MagSafe

Nabíječek není nikdy dost. Pokud i vy máte často při přesunech z místnosti do místnosti nouzi, máme pro vás připraven napájecí adaptér, který svým designem zapadne do domácnosti každého milovníka výrobků Apple. Výkon 85 W se stará o rychlé nabití, o jehož průběhu vás bude informovat indikační LED. Oranžová barva značí aktuální nabíjení, zelená barva plné nabití.

Skladný a vhodný na cesty
Apple MagSafe je i velice skladný, stačí kolem něj omotat šňůru, uložit ho do cestovního kufru a vyjet s ním na dovolenou. Nebo ho prostě strčíte do zásuvky stolu, kde nezabere příliš mnoho místa.

Magnetický konektor chrání váš přístroj
Máte strach, že při nabíjení zakopnete o kabel, strhnete váš MacBook Pro ze stolu a poškodíte ho? Nemusíte se bát! Díky magnetickému konektoru se v takové situaci kabel jednoduše vypojí a MacBook Pro zůstane na svém místě. Magnetický konektor se navíc neopotřebovává jako běžný kabel, takže jeho výměna v podstatě nehrozí.

• nabíjecí adaptér
• výkon 85 W
• vhodný pro Apple MacBook Pro (15" displej)
• kontrolní LED ukazatel stavu nabíjení
• skladná konstrukce
• magnetický konektor
• barva bílá

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.675
Výška (cm):
Šířka (cm):
Hloubka (cm):

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.670
Výška (cm): 6.00
Šířka (cm): 15.80
Hloubka (cm): 18.50
EAN: 885909454426

Záruční doba: 24 měsíců

Napájecí adaptér