Disk Verbatim DVD+R DualLayer, 8,5GB, 8x, 5ks Disk Verbatim DVD+R DualLayer, 8,5GB, 8x, 5ks

Disk Verbatim DVD+R DualLayer, 8,5GB, 8x, 5ks

Typ média: DVD+R Kapacita média: 8,5 GB Max. rychlost zápisu (×): 8 Měrný počet kusů (ks): 5 Disky Verbatim DVDR/RW využívají technologii MKM/Verbatim, která zajišťuje, že každá nahrávka bude v té nejvyšší kvalitě. Díky vývojovému středisku…
Zobrazit celý popis

Dostupnost: Není skladem
297 Kč
Včetně DPH
ks

Popis produktu

Typ média: DVD+R
Kapacita média: 8,5 GB
Max. rychlost zápisu (×): 8
Měrný počet kusů (ks): 5

Disky Verbatim DVDR/RW využívají technologii MKM/Verbatim, která zajišťuje, že každá nahrávka bude v té nejvyšší kvalitě. Díky vývojovému středisku společnosti Mitsubishi Chemical a silné spolupráci s výrobci jednotek je zajištěna široká kompatibilita disků Verbatim, které tak jsou ideálním řešením pro sdílení počítačových dat, domácích videí, fotografií a hudby. Od evropské jedničky* v oblasti zapisovatelných médií

* SCCG CD/DVDR '03 - '09.Dvoustranný/dvouvrstvý disk je přepisovatelný disk, který poskytuje kapacitu 8,5 GB na jedné straně (8cm disky 2,6 GB). Je v souladu se specifikacemi aliance +RW Alliance (dvoustranný) nebo DVD-Forum (dvouvrstvý).
Dvoustranný/dvouvrstvý záznam je možný díky přidání nové podkladové vrstvy, která odděluje obě záznamové vrstvy. Tím umožňuje záznam laserovým paprskem na obě vrstvy. Po zaznamenání dat na první vrstvu dojde ke změně zaostření laseru a záznamu na druhou vrstvu.

Disk DVD+R je zapisovatelný disk, který poskytuje kapacitu 4,7 GB. Je v souladu se specifikacemi aliance +RW-Alliance. Zapisovací vrstva AZO, nejvyšší stabilita zápisu, vynikající životnost.

Tento disk má matný stříbrný povrch. Lze na něj psát popisovacím perem na disky CD/DVD.

Vlastnosti:
Kapacita: 8,5GB
Max. rychlost zápisu: 8x
Balení: 5 Pack Branded Jewel Case
Povrch: Matt Silver

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.440
Výška (cm): 14.50
Šířka (cm): 5.50
Hloubka (cm): 13.00

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.439
Výška (cm): 5.60
Šířka (cm): 13.60
Hloubka (cm): 14.90
EAN: 023942435419

Záruční doba: 24 měsíců