Autokamera TrueCam A6 Autokamera TrueCam A6

Autokamera TrueCam A6

Max.rozliš.videa (pix): Full HD (1920x1080) Hodnota fps: 30 Formát záznamu videa: MOV Rozlišení (foto) (Mpx): 12 Detekce pohybu: ANO Noční režim displeje: ANO Úhel záběru (°): 130 WDR (Wide Dynamic Range): ANO Cyklické natáčení: ANO G-senzor:…
Zobrazit celý popis

Dostupnost: Není skladem
3 288 Kč
Včetně DPH a PHE 10.285
ks

Popis produktu

Max.rozliš.videa (pix): Full HD (1920x1080)
Hodnota fps: 30
Formát záznamu videa: MOV
Rozlišení (foto) (Mpx): 12
Detekce pohybu: ANO
Noční režim displeje: ANO
Úhel záběru (°): 130
WDR (Wide Dynamic Range): ANO
Cyklické natáčení: ANO
G-senzor: ANO
Detekce rychlostních radarů: NE
Specifické funkce: Parkovací režim, video TimeLapse
Velikost LCD (cm): 6.9
Polohovatelný displej: Ne
Vestavěné světlo LED: ANO
Wi-Fi: NE
Propojení Bluetooth: NE
GPS: NE
Interní paměť (GB):
Podpora paměťových karet: ANO
USB : ANO
HDMI : ANO
Možnost připojení zadní kamery: ANO
Menu v CZ/SK jazyku: ANO
Barva: černá

Provedení výrobku: černá barva

Hledáte profesionální kameru do auta, která by ochránila přední i zadní část Vašeho vozu? Právě jste ji našli. Nová autokamera TrueCam A6 natáčí kvalitní záznam, na kterém ve dne i v noci rozpoznáte SPZ ostatních vozidel i obličeje lidí. Její součástí je také zadní kamera, se kterou získáte dokonalý přehled o dění za Vaším vozidlem.

Zadní kamera patří mezi hlavní přednosti tohoto modelu. Po propojení s hlavní kamerou totiž uvidíte obraz zadní kamery na LCD displeji, takže Vám při složitějších situacích může usnadnit parkování, ale hlavně vždy zjistíte, co se za Vaším vozem děje. Kamera navíc stejně jako přední kamera může pořizovat videozáznam, takže Vám v případě nabourání Vašeho vozu zezadu poskytne důležitý důkazní materiál.

Kamera TrueCam A6 se dále chlubí snadnou instalací i manipulací. Umístění držáku na čelní sklo Vašeho vozu, zapojení napájení i nastavení pozice pro natáčení provedete pouze jednou. Vybrat si přitom můžete z více druhů držáků, které jsou součástí balení. Při každé další jízdě už kameru jen nacvaknete do držáku a můžete vyrazit. Menu je navíc kompletně v češtině, takže obsluhu zvládnete bez zdlouhavého studování dokumentace.

Autokamera TrueCam A6 je dále vybavena řadou pokročilých funkcí. Dokoupit si navíc můžete GPS modul s detekcí rychlostních radarů pro snímání polohy a rychlosti jízdy.

Natáčení v rozlišení FULL HD 1080p
Autokamera TrueCam A6 pořizuje záznam v maximálním rozlišení FULL HD 1080p. Výsledné záběry jsou tak natolik kvalitní, že obsahují i ty nejmenší detaily – snadno z nich přečtete SPZ ostatních vozidel, rozpoznáte obličeje lidí i dopravní značky. Nezáleží na tom, zda natáčíte ve dne nebo v noci, při dobrých či špatných světelných podmínkách. Kamera natáčí vždy v nejvyšší kvalitě a s maximální ostrostí.

Zadní kamera
Součástí balení je také zadní kamera, díky které získáte ještě lepší přehled o Vaší jízdě. Zadní kamera Vám může pomoct při parkování, ale především poslouží při běžné jízdě. Může totiž nahrávat videozáznam stejně jako hlavní kamera, takže zaznamená vše, co se děje za Vaším vozem. To oceníte například v situacích, kdy do Vás zezadu někdo nabourá. Díky kameře získáte jednoznačný důkazní materiál. Parkovací kamera natáčí v rozlišení HD 720p a je vybavena Infra přísvitem. S přední kamerou ji propojíte jednoduše pomocí kabelu. Použití zadní kamery je navíc volitelné, přední kameru lze používat i samostatně.

Jednoduchá každodenní instalace
Kamera je uzpůsobena každodennímu využití, proto její instalaci zvládnete během několika vteřin. Rychlá instalace je přitom jednou z nejdůležitějších vlastností každé autokamery. Držák do Vašeho vozu umístíte pouze při prvním použití, stejně jako zadní kameru. Poté už se připojováním napájení a nastavováním správné pozice pro natáčení nemusíte znovu zabývat. Kameru jednoduše nacvaknete do držáku a ihned můžete vyrazit.

Video timelapse
Zrychlené timelapse nahrávání neboli časosběrné video umožňuje nahrávat Vaše záznamy ve zrychleném módu. Kamera nahrává video při nižším počtu snímků za vteřinu díky čemuž je výsledný záznam kratší a Vy tak nemusíte trávit hodiny při prohlížení záznamů. Snadno tak zjistíte, co se kolem Vašeho vozu dělo před Vašim příchodem nebo v průběhu jízdy. Zrychlené nahrávání rozšiřuje kapacitu paměťové karty a kromě praktického využití s sebou přináší také spoustu zábavy.

G-Senzor
G-Senzor neboli snímač přetížení či gravitační senzor umožňuje ve formě grafu zaznamenávat směr jízdy ve třech prostorových osách. V případě, že do Vašeho vozidla někdo narazí, přesně pozná, odkud náraz přišel, a uzamkne aktuálně pořizované video. Veškeré údaje si můžete později prohlédnout v přehrávači GPS a použít také jako důkazní materiál. Kamera v případě nehody také uzamkne aktuální záběry proti nechtěnému přepsání, takže o ně nepřijdete.

Parkovací mód
Díky parkovacímu módu můžete Vaše vozidlo s kamerou TrueCam A6 nechat zaparkované až 24 hodin bez nabíjení. Kamera přitom bude automobil neustále střežit a v případě, že do něj někdo jen lehce nabourá, začne automaticky natáčet. Díky tomu získáte důležitý důkazní materiál pro policii a pojišťovnu.

LCD displej s českým menu
Důležitou součástí kamery TrueCam A6 je LCD displej, na kterém si můžete kdykoliv zkontrolovat aktuálně pořizované záběry, pustit si již natočený záznam nebo nastavit potřebnou funkci kamery. Menu černé skříňky je kompletně v češtině, takže na Vás při její obsluze nečekají žádné překážky. Navíc je natolik přehledné, že si poradíte i bez zdlouhavého studování dokumentace.

Časová smyčka
S autokamerou TrueCam A6 můžete natáčet nepřetržitě. V případě zaplnění paměti automaticky dojde k přepsání nejstaršího záznamu, a to dokonce bez přerušení nahrávání. Vy se tak nemusíte vůbec o nic starat. Současně se můžete spolehnout, že Vám žádný důležitý okamžik neuteče. Každé video a fotografii si navíc můžete uzamknout proti nechtěnému přepsání.

Detekce pohybu
Díky detekci pohybu začne autokamera TrueCam A6 automaticky nahrávat, když snímač zaregistruje pohyb. Pořídí tak videozáznam i v době Vaší nepřítomnosti a Vy v případě