Baterie lithiová Panasonic CR123A, blistr 1ks Baterie lithiová Panasonic CR123A, blistr 1ks

Baterie lithiová Panasonic CR123A, blistr 1ks

Typ baterie: Druh baterie: Lithiová Napětí akumulátoru/baterie (V): 3 Počet ks v balení (ks): 1 Měrný počet kusů (ks): 1 Panasonic Photo Power CR123 Baterie jsou základ téměř veškeré moderní elektroniky. Mnohdy si to ani neuvědomujeme, ale…
Zobrazit celý popis

Dostupnost: Skladem
199 Kč
Včetně DPH
ks

Popis produktu

Typ baterie:
Druh baterie: Lithiová
Napětí akumulátoru/baterie (V): 3
Počet ks v balení (ks): 1
Měrný počet kusů (ks): 1

Panasonic Photo Power CR123

Baterie jsou základ téměř veškeré moderní elektroniky. Mnohdy si to ani neuvědomujeme, ale představují hlavní hnací sílu dokonce i u věcí, jež považujeme za samozřejmé a potřebujeme je každý den v kuchyni, obýváku, garáži či v dětském pokoji. Nemají nekonečnou výdrž, naopak čím častěji zařízení používáte, tím častěji bude nutné baterii vyměnit. A to v případě okamžité potřeby může být problém. Předejděte mu, pořiďte si baterie do zásoby a nic už vás nepřekvapí.

Kvalita za pakatel
Vysoce kvalitní baterie Panasonic vynikají mimořádnou životností a pomáhají vám oživit domácnost, kterou dlouhodobě zásobují energií. Li-ionová baterie Photo Power ze série Lithium Power jsou jako stvořené pro fotoaparáty. Zvládají fungovat v extrémně nízkých i vysokých teplotách a minimální vnitřní odpor zaručuje rychlé nabití blesku a pohotové focení. Baterii lze využít také v čelovkách, LED svítilnách nebo ochranných detektorech.

• baterie (CR123)
• nenabíjecí
• napětí 3 V
• Li-ion
• vhodná do čelovek, fotoaparátů, detektorů, LED svítilen


Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg):
Výška (cm):
Šířka (cm):
Hloubka (cm):

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.021
Výška (cm): 3.00
Šířka (cm): 12.00
Hloubka (cm): 8.20
EAN: 5410853017097

Záruční doba: 6 měsíců