Baterie alkalická GP Super 9V, blistr 1ks Baterie alkalická GP Super 9V, blistr 1ks

Baterie alkalická GP Super 9V, blistr 1ks

Typ baterie: 9V Druh baterie: Alkalická Kapacita baterie (mAh): Napětí akumulátoru/baterie (V): 9 Počet ks v balení (ks): 1 Měrný počet kusů (ks): 1 GP 9V Většině produktů kolem nás dodávají energii baterie. Nenápadné kompaktní články nabité…
Zobrazit celý popis

Dostupnost: Skladem
49 Kč
Včetně DPH
ks

Popis produktu

Typ baterie: 9V
Druh baterie: Alkalická
Kapacita baterie (mAh):
Napětí akumulátoru/baterie (V): 9
Počet ks v balení (ks): 1
Měrný počet kusů (ks): 1

GP 9V

Většině produktů kolem nás dodávají energii baterie. Nenápadné kompaktní články nabité energií mnohdy uniknou naší pozornosti, přesto tvoří základní složku pro téměř veškerou moderní elektroniku. Využíváme je každý den a nikdy nepotěší, pokud energie v přístroji dojde zrovna tehdy, kdy ho nejvíce potřebujeme. Naštěstí existuje snadný způsob, jak tomuto nemilému překvapení předejít. Pořiďte si baterie do zásoby a nic už vás nepřekvapí.

Kvalita za pakatel
Společnost GP patří mezi přední světové výrobce baterií. Vsaďte na značkovou kvalitu a dodejte svým přístrojům dlouhodobou energii, jež je nejen cenově příznivá, ale i ohleduplná k životnímu prostředí. 9V varianta se hodí především pro ochranu vaší domácností, například do detektorů nebo alarmů, ale také je využijete v RC modelech či různých dětských hračkách. Neobsahuje žádné přidané olovo a je tak naprosto bezpečná.

• baterie 9V
• nenabíjecí
• napětí 9 V
• alkalická
• vhodná do RC modelů, hraček, detektorů, alarmů


Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 1.000
Výška (cm): 20.00
Šířka (cm): 20.00
Hloubka (cm): 20.00

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.055
Výška (cm): 2.00
Šířka (cm): 12.30
Hloubka (cm): 8.50
EAN: 4891199002311

Záruční doba: 24 měsíců (6 měsíců IČ)