Inkoustová náplň HP No. 22, 165 stran, CMY originální Inkoustová náplň HP No. 22, 165 stran, CMY originální

Inkoustová náplň HP No. 22, 165 stran, CMY originální

Typ cartridge / toner: cartridge Kapacita tisku: 165str. Provedení: multipack inkoustových kazet Barva: červená; modrá; žlutá Typ náplně: originální HP 22 Tříbarevná inkoustová tisková kazeta vytváří brilantní, trvanlivý výstup fotografické…
Zobrazit celý popis

Dostupnost: Skladem
812 Kč
Včetně DPH a PHE 1.21
ks

Popis produktu

Typ cartridge / toner: cartridge
Kapacita tisku: 165str.
Provedení: multipack inkoustových kazet
Barva: červená; modrá; žlutá
Typ náplně: originální

HP 22 Tříbarevná inkoustová tisková kazeta vytváří brilantní, trvanlivý výstup fotografické kvality za pomoci patentovaných inkoustů na bázi barviva se zvláštním složením navrženým tak, aby přesně pracovaly s tiskovým systémem HP a poskytovaly mimořádné výsledky při každém tisku.
Působivé barvy k tisku trvanlivých fotografií pomocí patentovaných inkoustů dye-based a vyspělé technologie inkoustových tiskových kazet. Tisky déle odolávají blednutí. Dokumenty můžete dlouhodobě uchovat pro další použití. Text vytištěný tímto inkoustem HP zůstává tmavý a ostrý.
Výsledky, na které se můžete spolehnout při tisku na širokou škálu běžných papírů i speciálních médií. S jistotou můžete tisknout pohlednice, domácí úkoly, dopisy, e-maily, informace z Internetu a zprávy.
Inkoustový tiskový spotřební materiál a tiskárny HP jsou navrženy tak, aby při každém tisku dosahovaly konzistentně vynikajících výsledků. Přesně vyrobený a ověřený systém spotřebního materiálu a tiskáren navržený společně pro společnou činnost.Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.120
Výška (cm): 11.00
Šířka (cm): 15.00
Hloubka (cm): 3.00

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.060
Výška (cm): 4.00
Šířka (cm): 12.00
Hloubka (cm): 11.40
EAN: 0884962780794

Záruční doba: 6 měsíců