Fén Valera Swiss Metal Master Light (584.01/I) (černý/stříbrný) Fén Valera Swiss Metal Master Light (584.01/I) (černý/stříbrný)

Fén Valera Swiss Metal Master Light (584.01/I) (černý/stříbrný)

Typ fénu: standardní fén Max. příkon (W): 2000 Počet rychlostí: 2 Počet teplot: 3 Difuzér: ANO Koncentrátor vzduchu: ANO Ionizátor: ANO Studený vzduch: ANO Duální napětí na cesty (115 V / 230 V): NE Délka přívodního kabelu (m): 3 Provedení…
Zobrazit celý popis

Dostupnost: Není skladem
2 599 Kč
Včetně DPH a PHE 3.3396
ks

Popis produktu

Typ fénu: standardní fén
Max. příkon (W): 2000
Počet rychlostí: 2
Počet teplot: 3
Difuzér: ANO
Koncentrátor vzduchu: ANO
Ionizátor: ANO
Studený vzduch: ANO
Duální napětí na cesty (115 V / 230 V): NE
Délka přívodního kabelu (m): 3

Provedení výrobku: černá barva, stříbrná barva

Pokud si potrpíte na kvalitu zpracování a funkčnost zabalenou do hezkého designu, pak budete tímto profesionálním fénem Valera Swiss Metal Master velice potěšeni.

Fén Valera z chromované ušlechtilé oceli vybaven LONG LIFE DC pohonnou jednotkou nabízí celkem 6 kombinací proudění vzduchu a teploty a navíc funkci studeného vzduchu umožňující šetrnější fixaci účesu pouhým stiskem tlačítka COOL a vlnitá struktura topného tělesa mu zajišťuje dlouhou životnost.

Dále je vybaven koncentrátorem vzduchu pro ještě lepší styling, takže si se svým účesem můžete pohrát. Potěšení budete také ionizérem, který výrazně eliminuje statickou elektřinu, a upravuje i uhlazuje účes, takže výsledek je ještě lepší. Vysoce flexibilní napájecí kabel s dostatečnou délkou 3 metry vám poskytne volnost, takže nemusíte stát přímo u zásuvky.

Valera - produkty, které odpovídají kvalitě opravdu špičkového výrobce. Valera profesionální fény jsou určeny pro náročné zákazníky.

Od roku 1955 se švýcarská společnost Ligo Electric S.A. specializuje na výrobu spotřebičů vlasové techniky značky Valera. Základními hodnotami, na které Valera při vývoji a výrobě spotřebičů velmi dbá, jsou především zdraví a vzhled vlasů. Své znalosti získává ze spolupráce se světovými vlasovými stylisty, odborníky z univerzitních klinik, od výrobců vlasové kosmetiky a v neposlední řadě naslouchá potřebám konečných spotřebitelů.

Výsledkem je kvalita, preciznost a spolehlivost výrobků. Valera je značkou profesionálních kadeřníků. Stále častěji se s ní setkáte i v hotelích po celém světě. Značku Valera si pro vybavení hotelových koupelen vybral například i hotel Burj Al Arab v Dubaji či Palace Hotel v Gstaadu.

* Počet teplot: 3
* Počet rychlostí: 2
* Barva: stříbrná
* Příkon: 2000 W
* Šňůra flexibilní, délka 3 m
* Úzká vzduchová tryska
* Difuzér
* Vyrobeno ve Švýcarsku
* Ochranný vak
* 3 letá záruka na motor


Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.960
Výška (cm): 25.00
Šířka (cm): 22.00
Hloubka (cm): 9.50

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 1.180
Výška (cm): 10.00
Šířka (cm): 24.00
Hloubka (cm): 30.00
EAN: 7610558000334

Záruční doba: 24 měsíců

Profesionální fén s LONG LIFE DC motorem, 3 stupni nastavení teploty, 2 rychlostmi a ionizátorem.