Inkoustová náplň HP No. 339, 21ml, 860 stran, originální - černá Inkoustová náplň HP No. 339, 21ml, 860 stran, originální - černá

Inkoustová náplň HP No. 339, 21ml, 860 stran, originální - černá

Typ cartridge / toner: cartridge Kapacita tisku: 860str. Provedení: samostatná inkoustová kazeta Barva: černá Typ náplně: originální Provedení výrobku: černá barva Tato kazeta s vysokou výtěžností poskytuje rychlý tisk černého ostrého textu a…
Zobrazit celý popis

Dostupnost: Není skladem
1 429 Kč
Včetně DPH a PHE 1.21
ks

Popis produktu

Typ cartridge / toner: cartridge
Kapacita tisku: 860str.
Provedení: samostatná inkoustová kazeta
Barva: černá
Typ náplně: originální

Provedení výrobku: černá barva

Tato kazeta s vysokou výtěžností poskytuje rychlý tisk černého ostrého textu a grafiky v laserové kvalitě. Byla navržena tak, aby poskytovala vždy vynikající výsledky a její funkce inteligentního tisku zajišťují snadnou instalaci, bezproblémový tisk a mimořádnou kvalitu.
Mimořádný tisk s ostrým, černým textem a přesnou grafikou a diagramy. Nový inkoust na bázi pigmentu navržený v kombinaci s barevnými inkousty obsaženými v tříbarevné inkoustové tiskové kazetě HP č. 344 a 343 poskytuje optimální výsledky.
Nový design kazety zahrnuje široký záběr tisku 9/16 palců, což přináší působivě vysoké rychlosti tisku. Spolehlivost s vysokou rychlostí dělají tuto kazetu vhodnou pro tisk velkých vícestránkových dokumentů nebo velkého počtu kopií.
Vyšší kapacita a delší životnost kazety znamenají méně výměn a tedy vyšší produktivitu. Inteligentní technologie tisku zajišťuje snadnou instalaci, spolehlivost a vynikající kvalitu tisku po celou dobu životnosti kazety.
Pokroková technologie inkoustové kazety zajišťuje vždy mimořádný tisk - od podnikových prezentací po důležité textové dokumenty.
Tato inkoustová tisková kazeta byla navržena pro snadnou instalaci. Inteligentní technologie tisku vám oznámí, že kazeta byla správně nainstalována a potvrdí, že skutečně používáte originální tiskovou kazetu HP.
Použijete-li inteligentní technologii v této originální kazetě HP ve spolupráci HP, zašle vám varovné hlášení upozorňující na nízkou hladinu inkoustů. Na monitoru se zobrazí informační okno nebo můžete hladinu inkoustů kdykoli zkontrolovat použitím softwaru toolbox tiskárny.
Originální patentované inkousty HP, speciálně navržené papíry HP a tiskový software HP jsou navrženy jako integrovaný tiskový systém. Výkonnost součástí je při společném použití optimalizována, aby znovu a znovu zaručovaly výjimečnou kvalitu tisku.Černá inkoustová cartridge HP C8767EE

Čas od času je zapotřebí naše tiskárny opět naplnit novým tonerem, cartridgem, nebo náplní. Pro dosažení těch nejlepších možných výsledků, skvělé kvality tisku a nejvyšší možné výdrže barvy se doporučuje dokupovat pouze originální produkty přímo od vašeho výrobce tiskárny. Pokud jste tedy majitelem jedné z tiskáren od HP, možná se vám bude hodit tato inkoustová cartridge pro černobílý tisk s výdrží až na 860 stran. Tato cartridge je kompatibilní s tiskárnami HP DJ5740,6540 a PS8150.

• inkoustová
• černá barva
• výdrž cca 860 stran
• kompatibilní s HP DJ5740,6540 a PS8150


Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.040
Výška (cm): 11.50
Šířka (cm): 11.60
Hloubka (cm): 3.60

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.070
Výška (cm): 4.00
Šířka (cm): 12.00
Hloubka (cm): 11.50
EAN: 884962780534

Záruční doba: 24 měsíců