Šunkovar Tescoma PRESTO s teploměrem Šunkovar Tescoma PRESTO s teploměrem

Šunkovar Tescoma PRESTO s teploměrem

Objem: do 2 l Poklice: NE Mytí v myčce: ANO Vnější povrch: plast Vnitřní povrch: ostatní Průměr hrnce (cm): 11 Barva: bílá Druh: šunkovar Odjímatelná rukojeť: NE Vhodné do trouby: NE Moderní retro Možná si ještě vzpomenete na šunku…


Zobrazit celý popis

Dostupnost: Skladem
DÁREK - Nůž univerzální Tescoma PRESTO 8 cm
629 Kč
Včetně DPH
ks

Popis produktu

Objem: do 2 l
Poklice: NE
Mytí v myčce: ANO
Vnější povrch: plast
Vnitřní povrch: ostatní
Průměr hrnce (cm): 11
Barva: bílá
Druh: šunkovar
Odjímatelná rukojeť: NE
Vhodné do trouby: NE

Moderní retroMožná si ještě vzpomenete na šunku připravovanou našimi babičkami. Ačkoliv výsledný produkt byl exkluzivní, samotné kuchyňské pomůcky na přípravu vypadaly spíše jako mučicí nástroje. A ani samotná výroba nebyla zdaleka tak jednoduchá. Proto si dnes můžete zvolit jinou cestou zhotovení té své pravé domácí šunky a nemusíte hledat na půdě náčiní po předcích. Vsaďte opět na nás, na českou TESCOMU! Koncem listopadu uvádíme na trh vychytaného pomocníka – šunkovar PRESTO, kterému ve výbavě nechybí univerzální teploměr pro přesnou kontrolu vodní lázně v průběhu dušení šunky. Teploměr má na ciferníku zvýrazněnou výseč, která znázorňuje maximální a minimální teplotu lázně, ve které se šunka připravuje.Zdravotní nezávadnost předevšímŠunkovar PRESTO je patentovým výrobkem a je vyroben ze speciálního plastu, který spolehlivě odolá teplotám do 100 °C (var vody). Nádoba je navíc opatřena nožičkami ze žáruvzdorného silikonu, jehož odolnost je závratná - do 230 °C. Teploměr a stlačovací pružina jsou vyrobeny z prvotřídní nerezavějící oceli. Díky dokonalému materiálovému zpracování se šunkovar dobře čistí, nezachází. Nahrazuje klasické hliníkové modely, jejichž zdravotní nezávadnost je většinou problematická.Šunku lze připravovat přímo v nádobě, bez použití mikrotenových či jiných plastových sáčků. Benefitem výrobku je redukce pro přípravu poloviční porce, kterou je šunkovar PRESTO vybaven.Šunka ze ZlínaŽe nevíte, jak na tu pravou domácí šunku? Nemusíte mít obavy, s koupí šunkovaru obdržíte i návod k použití s devíti originálními recepty pro přípravu několika druhů šunky a dalších pokrmů v podobě teriny, paštiky nebo třeba tradičních českých brambor se smetanou.* Vynikající pro přípravu domácí šunky, s univerzálním teploměrem pro přesnou kontrolu teploty během dušení šunky.
* Vyrobeno z tepelně odolného plastu a žáruvzdorného silikonu, teploměr a pružina z prvotřídní nerezavějící oceli.
* Opatřeno redukcí pro přípravu poloviční porce šunky.
* Šunkovar je vhodný do myčky, teploměr v myčce nemyjte.
* Návod k použití s recepty uvnitř balení.
* 3 roky záruka.

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.425
Výška (cm): 18.60
Šířka (cm): 13.00
Hloubka (cm): 17.00

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.490
Výška (cm): 13.50
Šířka (cm): 17.90
Hloubka (cm): 18.70
EAN: 8595028449600

Záruční doba: 36 měsíců

Se šunkovarem Tescoma Presto snadno připravíte výbornou kvalitní domáci šunku bez éček a konzervantů. Opatřen teploměrem a redukcí pro poloviční porci.